233 114 411

O společnosti


Leasingová společnost VLTAVÍN leas, a.s.

Jsme silnou leasingovou dynamicky se rozvíjející společností, která působí na finančně obchodním trhu přes 20 let. Držíme krok s novodobými trendy, nasloucháme přáním zákazníků a jsme zde, abychom pomáhali realizovat jejich sny. Jejich úspěch je i naším úspěchem.

Těšíme se široké škále klientely s působností aktivit jak na území ČR, tak na teritoriu EU, ale i vně EU.

Není pro nás „malých“ ani „velkých“ klientů.

Jak retailové, tak korporátní klientele věnujeme individuální přístup. Každý zákazník je pro nás důležitý.
Naše služby poskytujeme nejen v oblasti automobilové, která tvoří převážnou část našich aktivit. Jsme tady zároveň proto, abychom podpořili jak startovací projekty rozmanité činnosti oborů podnikání (lékařská centra, logistika, kosmetické a kadeřnické služby, sportovní služby, lesnické a pěstitelské služby, stavebnictví, atd.) až po expanzi silných korporací (developeři, podnikání v oblasti výstavby nemovitostí, rodinných domů, atd.).
Stabilní vedení naší akciové společnosti a tým zkušených pracovníků je garantem kvalitně poskytnutých služeb počínaje od poradenství až po finální realizaci projektů.
V případě, že i Vy vnímáte, že byste rádi využili námi nabízených služeb, neváhejte nás oslovit. Prvním krokem je začít. Budeme se na Vás těšit!

 

Naše společnost VLTAVÍN leas, a.s. je Vám připravena poskytnout:

Finanční leasing

kdy předmětem leasingu jsou nová i ojetá vozidla včetně nákladních automobilů, traktorů, bagrů a pod., kdy klientem jsou firmy - plátci DPH.

Operativní leasing a krátkodobý i dlouhodobý pronájem

automobilů všech kategorií, kdy většinu starostí s provozem Vašeho autoparku necháte na nás. Operativní leasing u nás mohou využít, jak soukromé osoby s jedním vozidlem, tak firmy s požadavky rozsáhlého autoparku.

Půjčky a úvěry

na pořízení nových i ojetých automobilů, a to jak kupovaných od prodejců, tak od soukromých osob nebo vybraných v zahraničí. Půjčky a úvěry jsou poskytovány jak podnikatelům fyzickým osobám, tak právnickým osobám.

Zpětný leasing

který je považován za jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů získání úvěru pro podnikatele.


VLTAVÍN leas, a.s. je členem České leasingové a finanční asociace 
a řídí se jejím Etickým kodexem.

Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA)

VLTAVÍN leas, a.s. je členem zájmového sdružení právnických osob SOLUS 
a řídí se jeho Etickým kodexem.


Chcete více informací, jak získat nejlepší úvěr za poloviční dobu a s polovinou podkladů? Kontaktujte nás.

233 114 411
Rychlá navigace
SEO optimalizace